Symfony Packages (1.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Update available
lv: Pieejams atjauninājums

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Also available:
lv: Pieejams arī:

en: About
lv: Par

en: Reports
lv: Atskaites

en: Uses
lv: Lieto

en: Filter by name or description
lv: Filtrēt pēc nosaukuma vai apraksta
