Symfony Packages (1.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Current Version
pl: Aktualna wersja

en: Up to date
pl: Aktualne

en: Update available
pl: Dostępna jest zaktualizowana wersja

en: Filter
pl: Filtr

en: Also available:
pl: Inne dostępne wersje:

en: About
pl: O stronie

en: Reports
pl: Raporty

en: Uses
pl: Używa

en: Filter by name or description
pl: Filtruj według nazwy lub opisu
