Symfony Packages (1.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Reset
ro: Resetează

en: Up to date
ro: Actualizat

en: Update available
ro: Actualizare disponibilă

en: Filter
ro: Filtru

en: Also available:
ro: De asemene disponibile:

en: About
ro: Despre

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Uses
ro: Folosește

en: Filter by name or description
ro: Filtrați după nume sau descriere
