Symfony Packages (1.0.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: Up to date
af: Op datum

en: Filter
af: Filtreer

en: Also available:
af: Ook beskikbaar:

en: Reports
af: Verslae
