Symfony Packages (1.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Up to date
ast: Anováu

en: Update available
ast: Hai una versión nueva

en: Filter
ast: Filtru
