Symfony Packages (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: Reset
be: Скінуць

en: Up to date
be: Актуальны

en: Update available
be: Абнаўленне даступна

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Also available:
be: Таксама даступна:

en: About
be: Аб

en: Reports
be: Справаздачы

en: Uses
be: Выкарыстанне
