Symfony Packages (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Up to date
bg: Обновено

en: Update available
bg: Налични обновления

en: Filter
bg: Филтър

en: Also available:
bg: Също налични:

en: Reports
bg: Доклади
