Symfony Packages (1.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Up to date
bn: আপ-টু-ডেট

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Reports
bn: রিপোর্ট

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
