Symfony Packages (1.0.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Up to date
bo: ཆེས་གསར་ཤོས་ཡིན

en: Update available
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ།

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Also available:
bo: ད་དུང་སྤྱོད་རུང་བ་ལ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
