Symfony Packages (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Current Version
ca: Versió actual

en: Up to date
ca: Actualitzat

en: Update available
ca: Actualització disponible

en: Filter
ca: Filtra

en: Also available:
ca: També disponible:

en: About
ca: Detalls

en: Reports
ca: Informes

en: Uses
ca: Usos

en: Filter by name or description
ca: Filtra per nom o descripció
