Symfony Packages (1.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Up to date
cs: Aktuální

en: Update available
cs: Dostupná aktualizace

en: Filter
cs: Filtr

en: Also available:
cs: Také dostupné:

en: About
cs: Popis

en: Reports
cs: Logy

en: Uses
cs: Použití

en: Filter by name or description
cs: Filtrovat podle jména nebo popisu
