Symfony Packages (1.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Reset
cy: Ailosod

en: Up to date
cy: Yn gyfoes

en: Update available
cy: Diweddariad ar gael

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Also available:
cy: Hefyd ar gael:

en: Reports
cy: Adroddiadau
