Symfony Packages (1.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Up to date
da: Seneste version installeret

en: Update available
da: Opdatering tilgængelig

en: Also available:
da: Også tilgængelig:

en: About
da: Om

en: Reports
da: Rapporter

en: Uses
da: Bruger

en: Filter by name or description
da: Filtrér efter navn eller beskrivelse
