Symfony Packages (1.0.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Current Version
de: Aktuelle Version

en: Up to date
de: Aktuell

en: Update available
de: Aktualisierung verfügbar

en: Also available:
de: Außerdem verfügbar:

en: About
de: Über

en: Reports
de: Berichte

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: No description available
de: Keine Beschreibung verfügbar

en: Latest Version
de: Neueste Version

en: Filter by name or description
de: Nach Name oder Beschreibung filtern
