Symfony Packages (1.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Up to date
el: Ενημερωμένο

en: Update available
el: Διαθέσιμη ενημέρωση

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Also available:
el: Επίσης διαθέσιμα:

en: About
el: Περί

en: Reports
el: Αναφορές

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Filter by name or description
el: Φιλτράρισμα ανά όνομα ή περιγραφή
