Symfony Packages (1.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Up to date
eo: Ĝisdata

en: Update available
eo: Ĝisdatigo disponebla

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Also available:
eo: Ankaŭ disponebla:

en: Reports
eo: Raportoj
