Symfony Packages (1.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Reset
et: Tühista

en: Up to date
et: Värske

en: Update available
et: Uuendus saadaval

en: Filter
et: Filtreeri

en: Also available:
et: Lisaks saadaval:

en: About
et: Programmist

en: Reports
et: Raportid

en: Uses
et: Kasutab

en: Filter by name or description
et: Filtreeri nime või kirjelduse järgi
