Symfony Packages (1.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Up to date
fa: به‌روز

en: Update available
fa: به‌روزرسانی در دسترس است

en: Filter
fa: فیلتر

en: Also available:
fa: همچنین در دسترس است:

en: About
fa: درباره

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Uses
fa: استفاده‌ها
