Symfony Packages (1.0.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Status
fr: État

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Current Version
fr: Version actuelle

en: Up to date
fr: À jour

en: Update available
fr: Mise à jour disponible

en: Filter
fr: Filtrer

en: Also available:
fr: Également disponible :

en: About
fr: À propos

en: Reports
fr: Rapports

en: Uses
fr: Utilisations

en: Latest Version
fr: Dernière version

en: Filter by name or description
fr: Filtrer selon le nom ou la description
