Symfony Packages (1.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Up to date
gl: Actualizado

en: Update available
gl: Actualización dispoñible

en: Filter
gl: Filtro

en: Also available:
gl: Tamén dispoñíbel:

en: About
gl: Información

en: Reports
gl: Informes

en: Uses
gl: Usos
