Symfony Packages (1.0.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Reset
he: איתחול

en: Up to date
he: מעודכן

en: Update available
he: קיים עדכון

en: Filter
he: סינון

en: Also available:
he: זמינים גם:

en: About
he: אודות

en: Reports
he: דוחות

en: Uses
he: שימושים

en: Filter by name or description
he: סינון לפי שם או תיאור
