Symfony Packages (1.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Up to date
hi: आधुनिक

en: Update available
hi: अपडेट उपलब्ध

en: Filter
hi: फिल्टर

en: About
hi: के बारे में

en: Reports
hi: रपट

en: Uses
hi: उपयोग
