Symfony Packages (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Up to date
hr: Svježe

en: Update available
hr: Dostupne su nadogradnje

en: Filter
hr: Pročisti

en: Also available:
hr: Također dostupno:

en: About
hr: Opis

en: Reports
hr: Izvješća

en: Uses
hr: Uporaba
