Symfony Packages (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Up to date
id: Terkini

en: Update available
id: Tersedia pembaruan

en: Also available:
id: Juga tersedia:

en: About
id: Tentang

en: Reports
id: Laporan

en: Uses
id: Penggunaan

en: Filter by name or description
id: Filter berdasarkan nama atau deskripsi
