Symfony Packages (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Reset
is: Endursetja

en: Up to date
is: Uppfært

en: Update available
is: Uppfærsla fáanleg

en: Filter
is: Sía

en: Also available:
is: Einnig í boði:

en: About
is: Um

en: Reports
is: Skýrslur
