Symfony Packages (1.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Up to date
km: ទាន់​សម័យ

en: Update available
km: មាន​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Filter
km: តម្រង

en: Also available:
km: មាន​ផងដែរ ៖

en: About
km: អំពី

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Uses
km: ប្រើ
