Symfony Packages (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Up to date
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: About
kn: ಕುರಿತು
