Symfony Packages (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Up to date
ml: നവീനമാണ്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
