Symfony Packages (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Up to date
mn: Шинэ

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Reports
mn: Тайлангууд
