Symfony Packages (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Current Version
mr: आत्ताची आवृती

en: Filter
mr: गाळणी

en: Reports
mr: अहवाल
