Symfony Packages (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Up to date
my: နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီသည်

en: About
my: အကြောင်း

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ
