Symfony Packages (1.0.0) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Reset
no: Nullstill

en: Up to date
no: Oppdatert

en: Update available
no: Oppdatering er tilgjengelig

en: Filter
no: Filtrer

en: Also available:
no: Også tilgjengelig:

en: About
no: Om

en: Reports
no: Rapporter

en: Uses
no: Bruker

en: Filter by name or description
no: Filtrer etter navn eller beskrivelse
