Symfony Packages (1.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Up to date
ne: अपडेट

en: Filter
ne: फिल्टर

en: About
ne: बारेमा

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
