Symfony Packages (1.0.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Current Version
nl: Huidige Versie

en: Up to date
nl: Actueel

en: Update available
nl: Nieuwe versie beschikbaar

en: Also available:
nl: Ook beschikbaar:

en: About
nl: Over

en: Reports
nl: Rapporten

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Latest Version
nl: Laatste versie

en: Filter by name or description
nl: Filter op naam of beschrijving
