Symfony Packages (1.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Up to date
oc: A jorn

en: Update available
oc: Mesa a jorn disponibla

en: Filter
oc: Filtrar

en: Also available:
oc: Tanben disponible :

en: About
oc: A prepaus

en: Reports
oc: Rapòrts

en: Uses
oc: Usatges
