Symfony Packages (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Up to date
ps: اوسمهالیز دي

en: Filter
ps: چاڼ

en: About
ps: په اړه

en: Reports
ps: راپورونه
