Symfony Packages (1.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Reset
pt: Redefinir

en: Current Version
pt: Versão Atual

en: Up to date
pt: Atualizado

en: Update available
pt: Atualização disponível

en: Filter
pt: Filtrar

en: Also available:
pt: Também disponível:

en: About
pt: Sobre

en: Reports
pt: Relatórios

en: Uses
pt: Usos

en: Filter by name or description
pt: Filtrar por nome ou descrição
