Symfony Packages (1.0.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Reset
ru: Сбросить

en: Current Version
ru: Текущая версия

en: Up to date
ru: Актуально

en: Update available
ru: Доступно обновление

en: Filter
ru: Фильтр

en: Also available:
ru: Также доступно:

en: About
ru: Информация

en: Reports
ru: Отчёты

en: Uses
ru: Использование

en: No description available
ru: Нет доступного описания

en: Filter by name or description
ru: Фильтровать по названию или описанию
