Symfony Packages (1.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Up to date
sk: Aktuálne

en: Update available
sk: Dostupná aktualizácia

en: Also available:
sk: Tiež dostupné:

en: About
sk: Informácie o

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Uses
sk: Používa

en: Filter by name or description
sk: Filtrovanie na základe názvu alebo popisu
