Symfony Packages (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Update available
sl: Razpoložljiva posodobitev

en: Also available:
sl: Tudi na voljo:

en: About
sl: O modulu

en: Reports
sl: Poročila

en: Uses
sl: Uporablja
