Symfony Packages (1.0.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Reset
sq: Rifillo

en: Up to date
sq: Përditësuar

en: Update available
sq: Rifresko alias

en: Filter
sq: Filtri

en: Also available:
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: About
sq: Informacione

en: Reports
sq: Raportet
