Symfony Packages (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Filter
te: వడపోయి

en: Also available:
te: ఇవికూడా లభ్యం:

en: About
te: గురించి

en: Reports
te: నివేదికలు

en: Uses
te: వాడుకలు
