Symfony Packages (1.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Up to date
th: รุ่นล่าสุด

en: Update available
th: มีการอัพเดต

en: Also available:
th: การอัพเดตอื่นๆ:

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Reports
th: รายงานสถานะ

en: Uses
th: ใช้
