Symfony Packages (1.0.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Up to date
tr: Güncel

en: Update available
tr: Güncelleme mevcut

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Also available:
tr: Ayrıca:

en: About
tr: Hakkında

en: Reports
tr: Raporlar

en: Uses
tr: Kullanım

en: Filter by name or description
tr: Ada ya da açıklamaya göre süz
