Symfony Packages (1.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Up to date
ug: يېڭىلاش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Reports
ug: دوكلات

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
