Symfony Packages (1.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Reset
uk: Скинути

en: Current Version
uk: Поточна версія

en: Up to date
uk: В актуальному стані

en: Update available
uk: З'явилося оновлення

en: Filter
uk: Фільтр

en: Also available:
uk: Також доступно:

en: About
uk: Про модуль

en: Reports
uk: Звіти

en: Uses
uk: Використання

en: No description available
uk: Немає опису

en: Filter by name or description
uk: Фільтр за назвою або описом
