Symfony Packages (1.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Current Version
vi: Phiên bản hiện tại

en: Up to date
vi: Phiên bản mới nhất

en: Update available
vi: Bản cập nhật hiện có

en: Filter
vi: Lọc

en: Also available:
vi: Cũng có trong:

en: About
vi: Giới thiệu

en: Reports
vi: Báo cáo

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Latest Version
vi: Bản mới nhất
