Sync Clients (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: None
el: Κανένα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Error
el: Σφάλμα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
