Sync Clients (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Error
fi: Virhe

en: Warning
fi: Varoitus

en: Notice
fi: Huomio

en: Errors
fi: Virheet

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Notification recipients
fi: Ilmoituksen vastaanottajat

en: Warnings
fi: Varoitukset
