Sync Clients (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: Errors
kn: ದೋಷಗಳು

en: Warnings
kn: ಗೆಲುವುಗಳು

en: Request timeout
kn: ಮನವಿ ಕಾಲ ಮೀರಿಹೋಗಿದೆ
